Kombucha Shot Piękno 100 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kombucha Shot Dobry Sen to owoc wspolnej współpracy Etam i VIGO. Celem produceta było to aby zadbać o Twoje włosy, skorę, paznokcie,kości i stawy. Fermentat kombuchy bogaty w probiotyki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, połączył z kolagenem o ekstramalnie wysokim poziomie wchłaniania (300 Da).
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
Sok jabłkowy tłoczony na zimno, hydrolizowany kolagen,fermentowana herbata, ( woda, glukoza, herbata, ocet jabłkowy, kultury kombuchy), ekstrakt z owocu dzikiej róży, ekstrakt róży
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 68 /100 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |