Kombucha Shot Dobry Sen 100 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ten shot to połączenie filtratu z fermentatu z kombuchy bogatego w probiotyki z wyciągami z mięty pieprzowej i zielonej herbaty - klinicznie przebadaną formułą wspomagającą relaks, zasypianie, sen i samopoczucie po przebudzeniu. Stosować 30 minut przed planowanym snem.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
BIO sok jabłkowy tloczony na zimno, BIO fermentowana herbata(woda, BIO glukoza, BIO herbata, BIO ocet jabłkowy,kultury kombuchy) BIO imbir,ekstrahowany wodą zastrzeżony ekstrakt męty, ekstrahowany wodą ekstrakt z zielonej herbaty, suchy ekstrakt z kozłka lekarskiego, kultury bakterii (lactobacillus acidophilus, lactobacillus plantrum)
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 106/26.5 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5.6 g |
| Cukry | 4.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0 g |