Kołdra WHITE FLOWER 220x200 cm puch gęsi
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna puchoszczelna. nowy żakardowy gęsty wzór. |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Polski puch gęsi 90% |
| Waga wypełnienia | 800 g |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Kołdra należąca do kolekcji wyrobów luksusowych produkt polski |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces bardzo łagodny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Profesjonalne wodne czyszczenie. Proces łagodny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |