Knorr sos koperkowo-ziołowy 9g X40
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy
Pachnący koperek w połączeniu z pietruszką i szczypiorkiem znakomicie podkreśli smak Twojej sałatki z pomidorów, zielonej sałaty i ogórków lub innej kolorowej kompozycji, na którą właśnie masz ochotę!
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do przyprawiania sałatek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 9 g |
| Składniki | cukier, sól jodowana, skrobia, kwas: kwas cytrynowy; regulator kwasowości: octany sodu; błonnik cytrusowy, koperek (5%), LAKTOZA, olej słonecznikowy, natka pietruszki (2,2%), szczypiorek (2,2%), mielona GORCZYCA, aromaty, sok z cytryny, sól, cebula, pieprz. Może zawierać gluten (zboża), jaja, soję i seler. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 296 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,74 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1768 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 532 kJ |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |