Knorr sos salatkowy francuski 8g X40
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Intensywny smak lubczyku i trybuli idealnie komponuje się z zieloną sałatą, pomidorami i oliwkami.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do przyprawiania sałatek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Cukier, sól jodowana kwas: kwas cytrynowy; regulator kwasowości: octany sodu; cebula (7,4%) skrobia, laktoza, natka pietruszki (4,7%), błonnik cytrusowy, szczypiorek, trybula (2,5%), mielona gorczyca, olej słonecznikowy, lubczyk, koperek , pieprz, sok z cytryny, sól. może zawierać gluten (zboża), jaja, soję i seler. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 296 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,46 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 426 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 128 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 537 kJ |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |