Knorr Puree 4 sery z grzankami 50g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knorr Puree 4 sery z grzankami 50g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
|---|---|
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziemniaki (58%), odtłuszczone mleko, olej słonecznikowy, ser topiony (8,1%) [w tym: ser, ser typu blue, ser mozzarella, ser crescenza, ser dojrzewający, preparat serwatkowy (mleko), ser cheddar], grzanki (4%) [pieczywo (mąka pszenna, sól, drożdże)], olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu; laktoza, sól, mineralna sól potasowa, cebula, aromaty (w tym mleko), białka mleka, sól jodowana, ekstrakt drożdżowy, szczypiorek (0,4%), czosnek, pieprz, kurkuma, korzeń pietruszki. może zawierać: żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 240 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |