Opis szczegółowy
Oyakata to po japońsku mistrz, odkryj więc mistrzowski smak dania Oyakata. To prawdziwie japoński smak kurczaka z makaronem z sosem teriyaki.
Smacznego! ITADAKIMASU!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Zawartość netto | 96 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: makaron typu noodle (76,5%): mąka pszenna, olej palmowy, skrobia modyfikowana, sól, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany potasu). sos w płynie (20%): sos sojowy (41%) (woda, soja, pszenica, sól), olej słonecznikowy, melasa trzcinowa i płynny cukier inwertowany, cukier, wzmacniacze smaku: e621, e635; czosnek prażony, aromaty (zawierają mleko), imbir, ekstrakt drożdżowy, cukier karmelizowany, cebula, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. garnisz (3,5%): marchewka, cebula, mięso kurczaka w kawałkach (0,7%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-04-12 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-845915 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ajinomoto poland sp.zoo ulica i numer: klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po zalaniu wrzątkiem i odczekaniu 3 min. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Otwórz kubek, wyjmij saszetkę z sosem. zalej makaron gorącą wodą. przykryj kubek wieczkiem plastikowym na 3 min. odlej wodę. dodaj sos i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,34 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 53,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 432 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1006 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1812 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19,5 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 29,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy |