Knorr Danie Makaron Śmietana z ziołami 59g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Potrzebujesz wrzucić coś ciepłego na ruszt? Spróbuj pysznego Knorr Makaronu o smaku delikatnej śmietany i aromatycznych ziół. Szybkie w przyrządzeniu – wystarczy zalać gorącą wodą, odczekać 5 minut i gotowe. Możesz pożegnać swój głód i cieszyć się wspaniałym smakiem gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 59 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Makaron (61%) (semolina z pszenicy durum, mąka pszenna), skrobia, śmietana (5,5%), olej słonecznikowy, koncentrat pomidorowy (4,5%), ser topiony (3%) [w tym mozzarella; preparat serwatkowy (mleko)], syrop glukozowy, aromaty (w tym pszenica), laktoza, sól jodowana, sól, białka mleka, natka pietruszki, bazylia, cebula, pieprz, kurkuma, korzeń pietruszki, mineralna sól potasowa, ekstrakt drożdżowy. może zawierać gorczycę, jaja, seler, soję i inne zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. zalej porcję wrzątkiem do poziomu oznaczonego wewnątrz kubka. 2. dokładnie wymieszaj. 3. przykryj wieczkiem i odstaw. gotowe do spożycia po ok. 5 min. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 991 kJ |
| Wielkość porcji | 239 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|