Tzatziki 20g Prymat X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tzatziki, pikantny sos czosnkowy to mieszanka niezbędna do przyrządzania smacznego i aromatycznego sosu czosnkowego, stanowiącego znakomity dodatek do wszelkich mięs oraz warzyw grillowanych i smażonych. Czosnkowy smak sosu podkreśli wszelkie przekąski, nadając im śródziemnomorskiego charakteru.
Tzatziki - pikantny sos czosnkowy Prymat należy połączyć z jogurtem greckim lub . Tzatziki doskonale komponują się ze smakiem zarówno świeżego, jak i kiszonego ogórka, dlatego polecamy dodawać go do sosu. Gotową formę sosu dodajemy do grillowanych lub smażonych mięs i warzyw. Sos możemy podawać także w formie smakowitego dipu, którym urozmaicamy smak przekąsek.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do mięs;Do sałatek;Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | sól, czosnek (27%), cebula, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; liście kopru (1,5%), pieprz czarny (1,2%), ekstrakt cebuli, ekstrakt kopru, ekstrakt pieprzu czarnego |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 957 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 34,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |