Kiełbasa morlińska z piersią kurczaka Morliny 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso kurczęce 93% (w tym mięso z piersi kurczęcej 71 %) sól, białko sojowe, tłuszcz drobiowy z kurczaka, przyprawy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, syrop glukozowy, hydrolizowane białko roślinne (kukurydziane), ekstrakty przypraw, stabilizatory: cytryniany sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt w osłonce – jelito wieprzowe. może zawierać zboża zawierające gluten, gorczycę, seler, mleko (łącznie z laktozą), jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | animex foods sp.o.o. ul chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w suwałkach ulica i numer: wojska polskiego 112a kod pocztowy i miasto: 16-400 suwałki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 784 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |