Kaszanka gryczana Olewnik 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Składniki | Składniki: woda, kasza gryczana 19%, tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, krew wieprzowa 10%, mięso wieprzowe 7%, serca wieprzowe 2%, sól, regulator kwasowości (octan sodu), susze warzywne (w tym cebula suszona 0,9%, SELER), cukier, przyprawy (w tym pieprz czarny 0,4%, majeranek 0,3%), aromaty. Osłonka jadalna - jelito wieprzowe. Może zawierać: GORCZYCĘ, JAJA, MLEKO (łącznie z LAKTOZĄ), SOJĘ, ZBOŻA zawierające GLUTEN. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,5 - 0,56 kg |
| Producent: | OLEWNIK Sp. z o.o.Ulica i numer: Świerczynek 10AKod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 924 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|