Opis szczegółowy
Swój wyjątkowy, delikatny smak zawdzięcza oryginalnej kompozycji słodkiej papryki, goździków i cynamonu. Znakomity jako dodatek do pizzy, frytek, hamburgerów i zapiekanek. Podkreśli również smak mięs i wędlin.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, koncentrat pomidorowy (w przeliczeniu na pomidora 140g na 100g ketchupu), cukier, skrobia modyfikowana, mieszanka octowa (ocet spirytusowy, ocet winny biały), sól, przyprawy (papryka słodka, goździk, cynamon), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu |
| Rodzaj | Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarsmak gondek i wspólnicy spółka komandytowa ulica i numer: witosa 40 kod pocztowy i miasto: 33-207 radgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 358 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |