Fanex Ketchup łagodny grill 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Woda, koncentrat pomidorowy (46%), cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, przyprawy, sól, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat |
|---|---|
| Rodzaj | Łagodny |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | Fanex Sp. z o.o.Ulica i numer: Radonice 5AKod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 375 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|