Kawior z łososia gorbusza lemberg 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Składniki: ikra łososia (Oncorhynchus gorbuscha)*, sól, substancja konserwująca: kwas sorbowy. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 90 g |
| Pojemność | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Metoda produkcji | Częściowo złowione w wodach śródlądowych, częściowo pochodzące z hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Oncorhynchus gorbuscha |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Producent: | Nickal Sp. z o.o.Ulica i numer: Marywilska 26Kod pocztowy i miasto: 03-228 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Bardzo zdrowy produkt o dużej zawartości kwasów omega-3. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | FAO 67 |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do kanapek, naleśników. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 911 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E200 Kwas sorbowy |