Opis szczegółowy
Wyborna kompozycja kaw Arabica z najlepszych plantacji w Ameryce Południowej oraz kaw z Azji południowo-Wschodniej.
Palenie ziaren metodą włoską wydobywa bogate aromaty tej kompozycji.
Intensywny i wyrazisty smak sprawia, że mieszanka jest idealna do przygotowania
esencjonalnego americano, może być też świetną bazą do kaw mlecznych i mrożonych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Arabica / robusta |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: william's manufacturing poland sp. z o.o. ulica i numer: stawki 2 kod pocztowy i miasto: 00-193 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wyborna kompozycja kaw arabica z najlepszych plantacji ameryki łacińskiej oraz kaw z azji południowo-wschodniej. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |