Opis szczegółowy
Mieszanka orzechów nerkowca i żurawiny to lekka, słodko-kwaśna kombinacja. Delikatne, kremowe nerkowce połączone z lekko kwaskową, ale słodką żurawiną która dodaje posmaku owocowej świeżości i lekkości. To doskonała przekąska na treningi, do pracy czy jako dodatek do mixów sałatkowych. Można ją podawać samodzielnie lub posypać na jogurt, płatki owsiane czy sałatki dla dodatkowej chrupkości i energii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Naturalne, Suszone, Słodzona |
| Dodatki | Bakalie |
| Smak | orzechowy, Owocowy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzechy nerkowca łuskane w połówkach 50 %, żurawina suszona słodzona 50 % (żurawina 55-65%, cukier trzcinowy 35-45%, olej słonecznikowy 0,3-1,0%). |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam, Indie, Mozambik, Tanzania, Togo, Wybrzeże Kości Słoniowej, Nigeria, Benin |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: atlanta poland s.a. ulica i numer: załogowa 17 kod pocztowy i miasto: 80-557 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 20 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 203 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Nazwa organizacji nadającej status alergenu | Rozporządzenie (ue) nr 1169/2011 parlamentu europejskiego i rady |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 475 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1984 kJ |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość błonnika | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |