Katrin Gigant Papier toaletowy S2 2-warstwowy 150 m
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wysokiej jakości rolka toaletowa Jumbo do codziennego użytku 2-warstwowy, super biały. Łagodny, chłonny, wytrzymały. Nadaje się do wszystkich miejsc publicznych. Wszystkie papiery toaletowe Katrin są wykonane z wysokiej jakości włókien, a testy rozpuszczania wykazały, że rozkładają się one w ciągu 90 sekund.
Parametry produktu
| Typ papieru | W listkach |
|---|---|
| Gramatura papieru | 15 g/m² |
| Ilość listków | 1304 |
| Kolor | biały |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 4,91 kg |
| EU Eco - Data ważności certyfikatu | 2028-12-31 |
| EU Eco Certyfikat - załącznik | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/24/4/1424442.pdf |
| EU Eco etykieta | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: metsa tissue krapkowice sp. z o.o. ulica i numer: opolska 103 kod pocztowy i miasto: 47-300 krapkowice pl |
| Liczba warstw | 2 |
| Informacje dodatkowe | Wymiary listka 11,5 x 8,8 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |