Patelnia Tefal B9210455 PROFESSIONAL 24cm
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
"Szukasz sposobu na łatwe i bezstresowe gotowanie w domu? Patelnia Tefal Professional o średnicy 24 cm sprawi, że przyrządzanie domowych posiłków
będzie przyjemne, a efekty doskonałe – każdego dnia, przez wiele lat! Naczynie
zostało wykonane z wytrzymałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 z 5-
letnią gwarancją i posiada solidny, nitowany uchwyt, który gwarantuje
bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, a także wnętrze bez dodatkowej
powłoki dla perfekcyjnego smażenia i delikatnej karmelizacji składników.
Uniwersalny rozmiar patelni sprawia, że przyrządzisz z jej pomocą każde danie,
począwszy od grillowanego kurczaka czy krewetek, do sałatki Cezar, poprzez
soczyste burgery i porcje mięsa, po grillowane filety rybne, warzywa smażone
sauté i wiele więcej. Przekonaj się, dlaczego Tefal jest numerem 1 na świecie
wśród firm produkujących sprzęty kuchenne i rozwijaj swoje kulinarne
umiejętności!"
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 26 x 7 x 44 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Trójwarstwowe dno, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | srebrny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach gazowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,98 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia 24cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |