Kaszanka wiejska Olewnik 550 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Składniki | Składniki: woda, mięso wieprzowe 15%, kasza gryczana 15%, tłuszcz wieprzowy, wątroba wieprzowa 10%, skórki wieprzowe, krew wieprzowa, sól, warzywa suszone (marchew, seler, cebula, pasternak, por. papryka), przyprawy, cukier. osłonka jadalna - jelito wołowe. może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,55 - 0,75 kg |
| Producent: | OLEWNIK Sp. z o.o.Ulica i numer: Świerczynek 10AKod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 925 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|