Kapary capotes o obniżonej zawartości soli Goya 114 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kapary |
| Zawartość netto | 110 g |
| Składniki | kapary, sól, woda i ocet winny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 57 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Maroko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Pojemność | 114 ml |
| Producent: | PHZ Profit Sp. z o.o.Ulica i numer: Gdańska 119Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 153 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 5,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |