Allora Oliwki z pesto 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Oliwki zielone z pesto
Parametry produktu
| Składniki | Oliwki zielone drylowane 82 % (oliwki zielone, sól spożywcza, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; kwasy: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, cytryniany wapnia), bazylia 8%, olej rzepakowy, skrobia, czosnek, sól spożywcza, orzechy nerkowca, ser twardy tarty, kwasy: kwas cytrynowy. oliwki mogą zawierać pestki lub ich fragmenty. |
|---|---|
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmk delikates sp. z o.o. ulica i numer: drewnickiego 1 kod pocztowy i miasto: 63-400 ostrów wielkopolski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 348 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 205 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 844 kJ |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 2,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,2 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |