Opis szczegółowy
Kamis Przyprawa Do Dań Z Ziemniaków Kuchnia Polska 20g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Sól, przyprawy (czosnek (15,5%), kolendra nasiona, cebula, papryka słodka, chili, pieprz czarny), zioła (cząber (8,3%), majeranek, koperek(3,4%). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 774 kJ |
| Wielkość porcji | 1 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 41,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |