Opis szczegółowy
Jogurt Activia o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny, Z dodatkami, Probiotyczny |
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, cukier, serwatka (z mleka) o obniżonej zawartości białka, śmietanka, oligofruktoza, truskawki 1,7 %, otręby pszenne 0,2 %, mąka pszenna pełnoziarnista 0,1 %, błonnik cytrusowy, aromaty, białka mleka, bakterie: jogurtowe (108 jtk/g), actiregularis bifidobacterium cncm i-2494 (3,1 x 107 jtk/g), koncentrat soku z cytryny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 270 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 26,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 267 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 720 kJ |
| Wielkość porcji | 270 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 104,2 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 13 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |