Jogobella 8 zbóż truskawkowy Zott 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Z ziarnami zbóż, Owocowy |
| Składniki | Truskawka: mleko, cukier, owoce 8,5% (truskawki, sok truskawkowy z koncentratu), mleko zagęszczone odtłuszczone, białka mleka, zboża 2,5% (owies, jęczmień, ryż, płatki z pszenicy i z żyta, proso, gryka, kasza z pszenicy orkisz), koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat, żywe kultury bakterii. ananas-banan: mleko, cukier, owoce 8,5% (ananasy 4,5%, mus bananowy z koncentratu 4%), cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, białka mleka, zboża 2,5% (owies, jęczmień, ryż, płatki z pszenicy i z żyta, proso, gryka, kasza z pszenicy orkisz), koncentrat z marchwi, aromat, żywe kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 184 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 105 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 442 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 13,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,7 g |