Jeżyki cherry ciastka w czekoladzie deserowej 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada 35,5% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal, mango) w zmiennych proporcjach, aromat], syrop glukozowy, mąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, syrop cukru inwertowanego, chrupki zbożowe 5,5% [mąka ryżowa, pszenna i kukurydziana, cukier, ekstrakt słodowy (z jęczmienia), sól], granulat wiśniowy 4,8% [zagęszczone purée jabłkowe, zagęszczone purée wiśniowe 10,5%, syrop fruktozowo-glukozowy, syrop glukozowy, cukier, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; błonnik (z pszenicy), tłuszcz palmowy, substancja żelująca: pektyny; regulator kwasowości: kwas jabłkowy; koncentraty z marchwi, jagody i czarnej porzeczki; aromat], pasta wiśniowa homogenizowana 2,9% (cukier, owoce wiśni 19%, koncentrat soku wiśniowego 13%, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: betamina; aromat), substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; skrobia, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 471, ekstrakt słodowy (z jęczmienia), aromaty, substancje spulchniające: e 503, e 500, e 450. może zawierać orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Producent: | colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1972 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|