Jeżyki Classic herbatniki w czekoladzie mlecznej Goplana 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Z orzechami, Z rodzynkami, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 35,5% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku - z mleka, emulgatory - lecytyny sojowe i e 476, aromat] mąka pszenna cukier syrop glukozowy syrop cukru inwertowanego chrupki ryżowe 6,3% (mąka ryżowa, pszenna i kukurydziana, cukier, koncentrat słodu jęczmiennego, sól) tłuszcz palmowy mleko zagęszczone rodzynki (3,3%) orzechy laskowe (3,3%) masło (z mleka) substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy) ekstrakt słodowy (z jęczmienia) skrobia serwatka w proszku (z mleka) sól emulgatory (lecytyny sojowe, e 471) substancje spulchniające (e 503, e 500, e 450) aromat |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Producent: | colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 479 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2007 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |