Jabłka szara reneta układane klasa i polska 6 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Klasa jakości | I |
|---|---|
| Sposób pakowania produktu | Skrzynka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 6 kg |
| Składniki | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 6,7 kg |
| Odmiana owoców | Szara Reneta |
| Kaliber | 75-80 |
| Producent: | spółdzielnia ogrodnicza w grójcu ulica i numer: mogielnicka 28 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 g |