JABŁKA AMELA UKŁADANE KLASA I POLSKA 6KG
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
JABŁKA AMELA UKŁADANE KLASA I POLSKA 6KG
Parametry produktu
| Klasa jakości | I |
|---|---|
| Sposób pakowania produktu | Paczkowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 6 kg |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6,5 kg |
| Odmiana owoców | Amela |
| Barwa miąższu | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie przechowywać z bananami i gruszkami. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |