Hortex napój wieloowocowy mix smaków. napój jabłko, wiśnia, truskawka, napój jabłko, gruszka, mango, napój jabłko, pomarańcza, brzoskwinia karton 200 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Wiśniowy, Gruszkowy, Truskawkowy, Brzoskwiniowy, Pomarańczowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Napój wieloowocowy jabłko-wiśnia-truskawka. pasteryzowany. niegazowany. bez dodatku substacji konserwujących. bez dodatku cukrów. zawiera występujące cukry. składniki: woda, soki z soków zagęszczonych: jabłkowy (43%), wiśniowy (3%), truskawkowy (1%); aromaty. napój wieloowocowy jabłko-gruszka-mango. pasteryzowany. niegazowany. bez dodatku substancji konserwujących. bez dodatku cukrów. zawiera występujące cukry. składniki: woda, soki z soków zagęszczonych i przecierów: jabłkowy (45%), gruszkowy (1%), z mango (0,5%); aromaty. napój wieloowocowy jabłko-pomarańcza-brzoskwinia. pasteryzowany. niegazowany. bez dodatku substancji konserwujących. bez dodatku cuków. zawiera występujące cukry. składniki: woda, soki z soków zagęszczonych: jabłkowy (38%), pomarańczowy (6%), brzoskwiniowy (4%); aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | HORTEX Sp. z o.o.Ulica i numer: MSZCZONOWSKA 2Kod pocztowy i miasto: 02-337 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |