Opis szczegółowy
Hortex Vitaminka Odporność gęsty i pożywny sok z jabłek, marchwi i mango to pyszny sposób na codzienną porcję owoców i warzyw.
Moje wsparcie odporności:
witaminy A, C, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Witaminy C, E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowo-warzywny |
| Smak | Jabłkowy, Marchewka, Mango |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (34%), przeciery: marchwiowy (25 %), jabłkowy (19 %), mango z zagęszczonego przecieru mango (2 %); woda, aromaty, witaminy: c, e, d; cynk |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | błonnik |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C, D, E, A oraz cynku. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. przeciery mogą powodować rozwarstwienie produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 120 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 280 μg/100ml |
| Witamina A (%RWS) | 35 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Cynk | 1,5 mg/100ml |
| Witamina C | 16 mg/100ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |