Opis szczegółowy
Hortex Przetarte to połączenie soków i przecierów owocowych z wyselekcjonowanymi
premium dodatkami.
Gęsta i jedwabista konsystencja.
Źródło potasu, błonnika i witaminy C.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
| Typ produktu | Smoothie |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Kokosowy, Ananasowy |
| Składniki | Sok jabłkowy (33%) z soku zagęszczonego, przecier bananowy (23%), przecier jabłkowy (23%), sok ananasowy (11%) z soku zagęszczonego, krem kokosowy (6%), mieszanka z nasionami szałwii hiszpańskiej (woda, nasiona szałwiii hiszpańskiej salvia hispanica ( nasiona chia) 0,4%, przecier jabłkowy, zagęszczony sok cytrynowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. |
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. chronić przed działaniem promieni słonecznych. przeciery mogą powodować rozwarstwienie produktu. zmiana barwy jest procesem związanym z utlenianiem przecierów i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 246 kJ |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,8 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |