Opis szczegółowy
Rześka kompozycja owoców i ziół. Kwaskowość limonki i cytryny z wyrazistą nutą imbiru i mocą pełnej antyoksydantów aronii. Smak naparu łagodzą jabłko i aromatyczny biały hibiskus. Orzeźwia latem, rozgrzewa zimą. Połączenie rozgrzewającego imbiru z orzeźwiającą energią cytrusów to kompozycja znana od wieków. W tradycji ajurwedyjskiej taki duet ceniono za przywracanie wewnętrznej równowagi i wspieranie sił witalnych organizmu. Ten wyrazisty napar to doskonały sposób na pobudzenie zmysłów i wzmocnienie naturalnej odporności.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | naturalny |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Jabłko, imbir (20%), biały hibiskus, aronia czarna, korzeń cykorii, kwasek cytrynowy, naturalne aromaty limonkowo-cytrynowe, skórka limonki (1%), skórka cytryny (0,5%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: william's manufacturing poland sp. z o.o. ulica i numer: stawki 2 kod pocztowy i miasto: 00-193 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |