Opis szczegółowy
Owocowo-ziołowa kompozycja dla dbających o zdrowie. Pełna mikroelementów i witamin. Wyrazista borówka doskonale współgra z jabłkiem i kwaskowym hibiskusem. Balans smaków zapewniają liście stewii. Słodycz płynąca z natury. W medycynie ludowej borówkę ceniono za jej dobroczynny wpływ na wzrok i układ krążenia. Uważano, że jej intensywny, ciemny barwnik kryje w sobie niezwykłą moc. Współczesna nauka potwierdza, że to zasługa antocyjanów – silnych przeciwutleniaczy. Napar o głębokim, owocowym smaku pozwala cieszyć się tym leśnym darem natury o każdej porze roku.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | naturalny |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 48 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Jabłko, kwiaty hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat borówkowy, borówka (1 %), liść stewii. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: william's manufacturing poland sp. z o.o. ulica i numer: stawki 2 kod pocztowy i miasto: 00-193 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |