Opis szczegółowy
Soczyste toffi, aksamitny mleczny krem i warstwa czekolady tworzą intensywnie słodką, wielowarstwową ucztę. Idealny dla tych, którzy lubią odważne, sycące słodycze pełne charakteru.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 85 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada mleczna 50% (cukier, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgator: lecytyna sojowa; aromat); cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, masło (mleko), emulgator: lecytyna sojowa; aromat, syrop glukozowy, mleko skondensowane, tłuszcz roślinny (kokosowy), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; stabilizator: pektyna; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromaty. zawiera tłuszcze roślinne oprócz masła kakaowego. zawartość kakao w czekoladzie mlecznej: minimum 25%. może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2130 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |