HENGLEIN Ciasto francuskie XXL 375 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Półprodukt garmażeryjny chłodzony. Idealnie nadaje się do nadziewania szynką, serami, owocami, grzybami itp
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 380 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, tłuszcz palmowy, alkohol etylowy, cukier, sól spożywcza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Zawiera surowe składniki. Upiec przed spożyciem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania oraz przepisy z wykorzystaniem ciasta francuskiego znajdują się na opakowaniu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1575 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |