Pierogi z kapustą i grzybami Virtu 400g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pierogi o doskonałym smaku i aromacie. Produkt o wysokiej jakości przygotowany według starannie opracowanej receptury. Danie wymaga jedynie podgrzania w gorącej wodzie lub podsmażenia na patelni. Pierogi to doskonały pomysł na szybki obiad dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, kapusta kwaszona (37,7%) (kapusta biała, sól), woda, pieczarki (4,5%), olej rzepakowy, cebula, marchew, sól, cukier, przyprawy, grzyby leśne suszone w zmiennych proporcjach (0,2%) (koźlarz czerwony, podgrzybek brunatny, maślak zwyczajny, borowik szlachetny), substancja konserwująca: sorbinian potasu. może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, nasiona sezamu, soję. pakowany w atmosferze ochronnej. |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Virtu Production Sp z o.o. Ulica i numer: Łośnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°C w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. Sposób przygotowania: patelnia (na rozgrzanym oleju do zrumienienia ok. 7 min.), garnek z wrzątkiem (po wypłynięciu na powierzchnię, gotować na wolnym ogniu ok. 2,5 minuty), frytkownica (180°C ok. 2 min.). Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 695 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|