Grzyby shitake House of Asia 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Grzyby shiitake – całe, suszone (lentinus edodes (berk.) singer) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 30 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po namoczeniu w gorącej wodzie. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Namocz grzyby w gorącej wodzie aby zmiękły, potem odsącz. Pokrój je i dodawaj do wybranego dania lub sosu. Całość zagotuj lub usmaż |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,34 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1050 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 315 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|