Develey Tortilla Fantastic 4 sztuki 25 cm 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | mąka PSZENNA (69%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol; GLUTEN PSZENNY, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; sól, regulator kwasowości: kwas jabłkowy; glukoza (z PSZENICY), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje konserwujące: proponian wapnia, sorbinian potasu; środek do przetwarzania mąki: L-cysteina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | Develey Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 315 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 225 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1327 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 949 kJ |
| Wielkość porcji | 71,5 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |