Grycan Lody Familijne Miętowe z czekoladą 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody familijne miĘtowe z czekoladĄ 500ml
Parametry produktu
| Typ | Śmietankowa |
|---|---|
| Smak | Miętowy |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Składniki | Śmietanka kremowa, woda, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, czekolada w płatkach – 6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny sojowe), aromat], tłuszcz kokosowy, żółtka jaj, barwnik (chlorofile), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), aromat, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 279 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1166 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16,5 g |
| Cukry | 24,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 27,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |