Grycan Lody Truskawkowe 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody Familijne - Truskawkowe 500ml
Parametry produktu
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Dodatki | Z kawałkami owoców |
| Składniki | Śmietanka kremowa, woda, truskawki -17% cukier, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, żółtka jaj, emulgator (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, pektyny, guma ksantenową), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku z buraka czerwonego, barwnik (karoteny), aromat, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 967 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,1 g |
| Cukry | 24,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,4 g |