Grill węglowy Comfort Living
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kompaktowy i praktyczny grill, idealny na biwak, piknik czy spotkania w plenerze. Dzięki składanej konstrukcji jest wygodny w przechowywaniu i transporcie. Prosty montaż sprawia, że szybko jest gotowy do użycia. Klasyczny design i funkcjonalność sprawiają, że nadaje się zarówno do ogrodu, jak i na wyjazdy na świeżym powietrzu.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 245 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 41 x 43 x 53 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 35 - 7 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |