Grill okrągły MG930
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill okrągły śr. misy 32,5 cm, z trójkątem wzmacniającym stabilność nóżek. Wysokość grilla 45 cm.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 660 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 32,5 x 45 x 32,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal emaliowana |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: floraland sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: stanisławów pierwszy, strużańska 28 kod pocztowy i miasto: 05-126 nieporęt pl |
| Kolor | Grafitowy |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 29 - 29 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |