Góralki Nagie extra kakaowe 42 g x 28
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Góralki Nagie extra kakaowe to dwa pyszne wafelki przekładane kremem kakaowym, idealne aby się nimi podzielić.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 42 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), cukier, kakao 8% o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, mąka sojowa olej roślinny (słonecznikowy), skrobia kukurydziana, emulgatory(lecytyny), substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku, aromat. Może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 536 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2236 kJ |
| Wielkość porcji | 42 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |