Casali draże kokosowe 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 100 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, wiórki kokosowe (5 %), miazga kakaowa, płatki owsiane, słodka serwatka w proszku (z mleka), laktoza, aromaty, emulgator: lecytyny (z soi); substancje glazurujące: guma arabska, szelak; syrop glukozowo-fruktozowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; żelatyna, skrobia. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2051 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |