Opis szczegółowy
Idealne ciasteczka wielkości kęsa w opakowaniu po 50 g na każdą okazję: jako pyszna przekąska zarówno w podróży, jak i w domu.
Pełne pełnoziarnistych płatków owsianych i owoców.
Wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukru, bez sztucznych aromatów i barwników.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka owsiana 30 %, płatki owsiane 23 %, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy), mąka pszenna, substancja słodząca (maltitol), przecier owocowy (karob, jabłko), inulina, suszona jagoda 1,4 %, emulgator (lecytyna sojowa), substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy ), sól, aromaty, ekstrakt waniliowy 0,1 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 33 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1769 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 885 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 9,4 g |
| Cukry | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |