Garnier Fructis Grow Strong 10 in 1 Krem do Włosów 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
| Przeznaczenie | Krem wzmacniający do słabych i cienkich włosów z tendencją do wypadania |
|---|---|
| Typ włosów | Włosy cienkie, Włosy łamliwe, Włosy słabe |
| Działanie | Wzmacniające, Nawilżające, Ułatwiające rozczesywanie, Wygładzające |
| Sposób użycia | Nanieś na suche lub mokre włosy na całą ich długość. Nie spłukuj. Pozostaw do wchłonięcia, następnie przejdź do dalszej stylizacji. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Skład | Aqua / water • propylene glycol • glycerin • saccharum officinarum extract / sugarcane extract • camellia sinensis leaf extract • citrus limon fruit extract / lemon fruit extract • pyrus malus fruit extract / apple fruit extract • pyrus malus fruit water / apple fruit water • ppg-1 trideceth-6 • peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer • sorbitan oleate • niacinamide • leuconostoc/radish root ferment filtrate • pyridoxine hcl • propylene glycol dicaprylate/dicaprate • hydroxypropyltrimonium lemon protein • caprylyl glycol • citric acid • polyquaternium-37 • phenoxyethanol • ci 19140 / yellow 5 • ci 42090 / blue 1 • linalool • geraniol • citronellol • benzyl alcohol • parfum / fragrance listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla ciebie odpowiednia. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: L'Oréal Polska Sp. z o.oUlica i numer: ul. Grzybowska 62Kod pocztowy i miasto: 00-844 Warszawa PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Wysokość warstwy palety | 21,2 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 216 szt. |