Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food wygładzający szampon 350 ml
dodaj do przechowalni
Opis
| Przeznaczenie | Przeznaczony do włosów puszących się i niesfornych. |
|---|---|
| Typ włosów | Włosy puszące się |
| Działanie | Oczyszczające, Wygładzające |
| Sposób użycia | Wmasuj w umyte szamponem włosy, a następnie dokładnie spłucz. |
| Zapach | Kakaowy |
| Okres przydatności | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Skład | 1239556 c - ingredients: aqua / water • sodium lauryl sulfate • coco-glucoside • coco-betaine • simmondsia chinensis seed oil / jojoba seed oil • cocos nucifera oil / coconut oil • theobroma cacao seed butter / cocoa seed butter • glyceryl oleate • triethyl citrate • lecithin • sodium chloride • sodium hydroxide • hydrogenated palm glycerides citrate • hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride • citric acid • tocopherol • ascorbyl palmitate • sodium benzoate • salicylic acid • linalool • parfum / fragrance (f.i.l. z281174/1). |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 350 ml |
| Krótki opis marketingowy | Cocoa butter hair food to wygładzająca odżywka do włosów puszących się i niesfornych, która ułatwi ich rozczesywanie. formuła odżywki jest wegańska* *nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Wysokość warstwy palety | 19,6 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 240 szt. |