Garden nektar pomarańczowy 2 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 2 l (dm³) |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | woda mineralna soki z soków zagęszczonych (20%): z jabłek, pomarańczy (6,6%), mandarynek cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b) regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu substancja wzbogacająca - witamina c (kwas l-askorbinowy) substancje słodzące: acesulfam k, sukraloza i sacharyny barwnik - karoteny aromat a, b - w zależności od użytych składników, patrz nadruk na wierzchu opakowania zawartość owoców minimum 20% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 1,5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,14 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2029-05-29 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc-std-40-004 |
| Producent: | Fortuna Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Hoża 51Kod pocztowy i miasto: 00-681 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 60 kJ |
| Wielkość porcji | 2000 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Witaminy
| Witamina C | 32 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 40 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |