Frytownica BOMANN FR 6057 H CB
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
FR 6057 H CB to frytkownica powietrzna o pojemności 3.6 litra - jest to połączenie funkcji pieca konwekcyjnego, grilla oraz frytkownicy. Umożliwia smażenie potraw bez dodatku tłuszczu, przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza. Potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%. Urządzenie ma szerokie zastosowanie - możemy piec, grillować, smażyć, podgrzewać, rozmrażać oraz opiekać. Przygotujemy w nim między innymi frytki, mięso, ryby, warzywa a nawet ciastka.
Technologia termoobiegu powoduje że przygotowywane potrawy są chrupiące na zewnątrz i odpowiednio miękkie w środku. Kolejną zaletą jest zdecydowanie większa sprawność w porównaniu do frytkownicy konwencjonalnej – potrawy przygotowywane są szybciej z uwagi na ekspresowe nagrzewanie się frytkownicy. Metoda ta gwarantuje wydzielanie zdecydowanie mniejszej ilości pary i nieprzyjemnych zapachów w porównaniu do frytkownic. Oszczędzamy również duże ilości oleju które zużywa się w konwencjonalnej frytkownicy.
Timer pozwala dobrać odpowiedni czas przygotowywania potraw. Aby rozpocząć, wystarczy ustawić czas na pokrętle minutowym oraz żądaną temperaturę - po upływie zaprogramowanego czasu urządzenie automatycznie wyłączy się i poinformuje sygnałem dźwiękowym o zakończonym procesie. Urządzenie zaprojektowane jest pod kątem wygodnego czyszczenia oraz bezpiecznego przygotowania – posiada demontowalny pojemnik przystosowany do mycia w zmywarce, nienagrzewający się uchwyt oraz zabezpieczenie przeciw przegrzaniu i wyjęciu pojemnika.
Parametry produktu
| Moc | 1350 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 3,6 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-200°c |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | 2 pokrętła |
| Kolor | Czarny |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Wyjmowana |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Komunikacja | Lampka kontrolna zasilania, Lampka kontrolna temperatury |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,6 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 26,5 x 30,5 x 30 cm |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 15 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |