Frugo czarne w szkle 250 ml x 15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
FRUGO 300ML (250ML +20% GRATIS) - CZARNE
+ekstrakt z yerba mate
bez konserwantów
„No to co? No to frugo…”
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (17%), cukier, soki z zagęszczonych soków owocowych: winogronowy (2,2%), wiśniowy (0,4%), z aronii (0,4%) (a) lub z czarnej porzeczki (0,4%) (p), cytrynowy (0,1%); kwas: kwas cytrynowy; przecier z owoców pitahaya z zagęszczonego przecieru (0,2%), barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy; aromat, ekstrakt z liści mate (0,03%), substancja słodząca: sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Foodcare Sp. z o.o. Ulica i numer: Spokojna 4 Kod pocztowy i miasto: 32-080 Zabierzów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zamkniętą butelkę przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed działaniem promieni słonecznych, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest zjawiskiem . |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |